Přehled vítězů 2014

2. října 2014 v 12:02
Krásný dobrý den!
Už je to skoro týden, co proběhl šestý ročník bohdalské voříšiády. Počasí nám sice nevyšlo tak, jak bychom chtěli, ale i tak jsme se skoro všichni sešli a prožili příjemné dopoledne. Velice nás mrzí, že se nemohly konat doplňkové soutěže, ale jistě chápete, že kvůli dešti to opravdu nešlo.
Pod článkem se můžete podívat, kteří pejsci se v letošním roce umístili na vyšších příčkách Usmívající se

Všem moc gratulujeme a doufáme, že se uvidíme i příští rok!

S pozdravem
ČSCH Bohdalice

VETERÁNI:
 1. místo: Robin, Z. Hrušková
 2. místo: Andy, M. Náplavová
 3. místo: Asta, N. Navrátilová
ŠTĚŇATA:
 1. místo: Ozzy, M. Pantůček
 2. místo: Wally, M. Petková
 3. místo: Zorana, Z. Lušňák
VOŘÍŠCI DO 40 cm:
 1. místo: Charlie, R. Polášková
 2. místo: Cherry, M. Králíková
 3. místo: Monty, L. Jabůrková
VOŘÍŠCI NAD 40 cm:
 1. místo: Sally, Z. Hrušková
 2. místo: Kyra, S. Třetinová
 3. místo: Don, A. Šulák
Feny bez PP:
 1. místo: Majla, N. Navrátilová
 2. místo: Agira, I. Postavová
 3. místo: Nella, V. Svoboda
Psi bez PP:
 1. místo: Barney, J. Králík
 2. místo: Larry, A. Tynklová
 3. místo: Anakin, B. Spáčilová
Celkový vítěz: Sally, Z. Hrušková
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Soňa Soňa | E-mail | 3. října 2014 v 21:43 | Reagovat

Dobry den vořiškiáda je pěkna ale hodně bych toho změnila do budoucna napřiklad rozhoči divala jsem se na spatečni ročni a je tu ten samy rozhoči takže přišti rok by mohl už konečně dalši věc co bych změnila je spusob posuzovani normalni zapisovani posudku a ne jakesi čisla to je docela kravina dalši věc je rodelila bych lepši kategorie na pohlavi,věk,velikost a rasu to plati aj pro veterany a štěnata by to bylo daleko lepši tak doufam že aspon něco sotoho se do přištiho roku změni.

2 Soňa Soňa | E-mail | 3. října 2014 v 21:54 | Reagovat

Dobry den vořiškiáda je pěkna ale hodně bych toho změnila do budoucna napřiklad rozhoči divala jsem se na spatečni ročni a je tu ten samy rozhoči takže přišti rok by mohl už konečně jiny dalši věc co bych změnila je spusob posuzovani normalni zapisovani posudku a ne jakesi čisla to je docela kravina dalši věc je rozdelila bych lepši kategorie na pohlavi,věk,velikost a rasu to plati aj pro veterany a štěnata by to bylo daleko lepši tak doufam že aspon něco stoho se do přištiho roku změni.

3 Zuzka Zuzka | 6. října 2014 v 20:17 | Reagovat

Já si myslím,že každý z pořadatelů jakékoliv akce má právo na to,aby si určil svoje pravidla. Pak záleží na účastnících,jestli se jim budou zamlouvat a zúčastní se,anebo se jim nebudou zamlouvat a nepřihlásí se. Myslím,že nikdo nikoho nenutí. Dle mě byli rozhodčí spravedliví ve všech kategoriích,posuzovali profesionálně a pečlivě. Což se na jiných výstavách třeba říct nedá. Takže za nás určitě palec nahoru a těšíme se na příští rok.. ;-)

[2]:

4 Terka Terka | 16. října 2014 v 9:07 | Reagovat

Dobrý den, akce byla skvělá, ale souhlasím se sl. Soňou, určitě bych ty kategorie upravila. Nechci nijak narážet na sl.Zuzku, ale jak jsem si všimla tak vyhrála jako hlavní vítěz výstavy tak se ji ani nedivím, že byla spokojená jak s rozhodčím tak s výsledky.. Jen to neberte nějak zle, určitě jste to vyhrála právem a já Vám to přeji :-) Na každé výstavě je to hold jiné a každý pořadatel má právo si to naplánovat jak chce :-) ale určitě by bylo k uvítání pár změn co se týče hodnocení a rozdělení do kategorií. Zaskočilo mě hlavně hodnocení chování psa, je samozřejmé že, posuzovatel psa nezná a nemůže hodnotit chování psa na první dojem, pan rozhodčí byl veterinář a je jasné že většina pejsků veterináře nemá ráda a vycítí to a bojí se, proto většina pejsků reagovala takto, tohle se mi asi jediné nelíbilo a zamrzelo :-( Jinak se nám tam líbilo a příští rok se zúčastníme znovu, doufám že vyjde i počasí :-)

5 Zuzka Zuzka | 16. října 2014 v 22:02 | Reagovat

[4]:Terko,určitě to neberu od Vás nijak zle, to rozhodně. ;-) Ano,vyhrála jsem celou výstavu,ale kvůli to rozhodně neí ten hlavní důvod,proč jsem byla spokojená s rozhodčími i výsledky. Líbilo se mi celkové hodnocení,jak v pohybu (nejen klus,ale i krok),tak v postoji,to,že si rozhodčí pejsky ošahali,prohlídli a byli opravdu pečliví a důslední. Jezdím po spoustě výstav již několik let a můžu říct,že někde si psa ani jednotlivě neprohlídnou,natož aby si jej ošahali. Takže pro mě je velké plus právě toto. Že jsme vyhráli beru samozřejmě za to největší,ale to neovlivňují pořadatelé. A právě pořadatelé mají to právo určovat,jaké pravidla budou. Ty já bych neměnila. Co se týče povah pejsků,tak to je taky hodně na diskuzi,protože ono přece něco v tom hodnocení musí rozhodnout,když jsou jinak pejsci v ostatním vyrovnaní. To je za mě asi tak všechno, příští rok,pokud nám to situace dovolí,určitě opět dorazíme.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama